Datum objave: 03.04.2019   Broj čitanja: 2242
Da se planovi često izjalove potvrdile su večerašnje utakmice u Čitluku odnosno Grudama.

Tako je u Čitluku Brotnjo na svom terenu slavilo protiv Posušja 59:57. Iako se očekivalo da će Posušje pobijediti jer je bilo favorit i da će otići u finale Lige Herceg Bosne s obzirom da imaju već 1:0 u serijama, to se nije dogodilo tako da će odlučivati treća utakmica u Posušju.

A slična stvar je i s Grudama, s tim da će prošlogodišnji prvak Herceg Bosne morati ići u Čapljinu na majstoricu.

Naime, nakon prve pobjede u Čapljini rezultatom 72:92, očekivala se pobjeda na domaćem terenu. Međutim, Čapljina je večeras zaigrala muški od početka, ali Grude su opet uzele prvu četvrtfinu 23:19, a na poluvrijeme se otišlo s 44:42 za Grude.

I onda, u nastavku utakmice prijelom. Već na kraju treće četvrtine Čapljina ima 4 koša prednosti, a u zadnjoj kad se ide na sve ili ništa i kad jedna ekipa mora pasti, pale su Grude i završilo je uvjerljivih 72:90 za Čapljinu.