Ajax nadigrao Staru damu, ali... Barcelona prvi put u povijesti slavila na Old Traffordu

Datum objave: 10.04.2019   Broj čitanja: 969
Večerašnji prvi četvrtfinalni ogled Lige prvaka između Manchester Uniteda i Barcelone završio je pobjedom gostiju 1:0. Barca je na Old Traffordu slavila minimalnim rezultatom, a dvoboj je odlučio autogol Lukea Shawa. Uzvrat je na rasporedu za tjedan dana.

Ivan Rakitić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Barcelona je po prvi puta slavila na Old Traffordu u vrlo slaboj utakmici u kojoj ManU nije stvorio nijednu šansu, a Barcelona nije jurišala nakon postignuta gola.

Odličnu utakmicu gledali smo u Amsterdamu. Ajax i Juventus podijelili su bodove nakon njihovog prvog četvrtfinalnog ogleda. Mladi domaći sastav je napadao, većim dijelom utakmice dominirao, ali Juve je imao na golu sjajno raspoloženog Szczesnyja. Golove su postigli Ronaldo u 45. i Neres u 46. minuti dvoboja na Johan Cruijff Areni.

Bivši napadač hrvatske reprezentacije Mario Mandžukić započeo je utakmicu kao kapetan Juventusa, a igrao je do 60. minute kada ga je zamijenio Douglas Costa.