BARCELONA I AJAX PRVI POLUFINALISTI LIGE PRVAKA

Datum objave: 16.04.2019   Broj čitanja: 1042
Nije bilo nikakve napetosti na Nou Campu večeras. Nakon 0:1 prednosti na Old Traffordu, Barceloni je ostalo završiti posao i to su uspjeli bez većih problema.

Porazili su Manchester United 3:0, a utakmicu je riješio Leo Messi s dva gola u prvom poluvremenu. U nastavku, točku na i stavio je Coutinho za prvo polufinale Barcelone od 2015. godine kad su uzeli naslov prvaka.

U drugoj, puno zanimljivijoj utakmici Ajax je pobijedio Juventus na iznenađenje cijelog svijeta, te ga izbacio iz Lige prvaka. Prva utakmica završila je 1:1 u Amsterdamu. A i u Torinu, Juventus je preko Ronalda poveo 1:0. A onda se događa preokret. Prvo je Van de Beek izjednačio, a u drugom poluvremenu De Ligt je zabio za 1:2 i šokirao Juventus.

A tko će osim Barcelone i Ajaxa otići u polufinale vidjet ćemo ove srijede. Sastaju se Porto i Liverpool, te Manchester City i Tottenham.