Nadal vrištao zbog igrača iz BiH! Mallorcu je vratio među elitu!

Datum objave: 24.06.2019   Broj čitanja: 807
Mallorca je velikom pobjedom u uzvratnom meču protiv Deportivo La Corune rezultatom 3:0 uspjela nakon šest godina izboriti povratak u španjolsku La Ligu.

Domaći, koji su od prve minute krenuli vrlo ofanzivno jer su imali zaostatak od 2:0 iz prvog meča, prvi pogodak su postigli u 21. minuti kada Ante Budimir pogađa za vodstvo od 1:0.

U 62. minuti Sevila fantastično pogađa iz slobodnog udarca, čime anulira prednost Deportiva iz prve utakmice, a konačnih 3:0, za veliko slavlje navijača ovog kluba, postavlja Prats u 82. minuti nakon još jednog sjajnog udarca s distance.

Nakon kraja meča uslijedilo veliko slavlje domaćih navijača koji su odmah utrčali na teren.

Oduševljenje nije krio ni jedan od najboljih tenisača svih vremena Rafael Nadal koji je poznat kao navijač Mallorce, a on je na tribinama zajedno s domaćim navijačima proslavio povratak Mallorce u društvo najboljih.