Ovo 20. izdanje natjecanje otkad se igra po aktualnom imenu i konceptu otvoriti će mlađi uzrasti Grude Centra i Drinovaca, a onda će na teren izići seniori. Branitelj naslova Grude Centar igra protiv Gorica, a nakon njih Pešija ide na Bobošku. U skupini A slobodan je Cerov Dolac. Posljednja utakmica premijerne večeri je ona između Drinovaca 2 i Dragićine.
Dosadašnji pobjednici:
2000. Grude
2001. Pocrte
2002. Pocrte
2003. Pocrte
2004. Pocrte
2005. Pocrte
2006. Drinovci
2007. Sovići Donji
2008. Sovići Donji
2009. Sovići Donji
2010. Grude Centar
2011. Grude Centar
2012. Grude Centar
2013. Tihaljina
2014. Grude Centar
2015. Grude Pešija
2016. Grude Centar
2017. Grude Centar
2018. Grude Centar
SENIORI
|
|
Ut. |
P. |
N. |
I. |
Gol. Raz. |
Bod. |
1A |
GRUDE CENTAR |
|
|
|
|
|
|
2A |
GORICA |
|
|
|
|
|
|
3A |
CEROV DOLAC |
|
|
|
|
|
|
4A |
PEŠIJA |
|
|
|
|
|
|
5A |
BOBOŠKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ut. |
P. |
N. |
I. |
Gol. Raz. |
Bod. |
1B |
DRINOVCI 2 |
|
|
|
|
|
|
2B |
DRAGIĆINA |
|
|
|
|
|
|
3B |
GRUDE ZAPAD |
|
|
|
|
|
|
4B |
POCRTE |
|
|
|
|
|
|
5B |
SOVIĆI DONJI |
|
|
|
|
|
|
SKUPINA C |
|||||||
|
|
Ut. |
P. |
N. |
I. |
Gol. Raz. |
Bod. |
1C |
RUŽIĆI |
|
|
|
|
|
|
2C |
TIHALJINA |
|
|
|
|
|
|
3C |
DONJI MAMIĆI |
|
|
|
|
|
|
4C |
DRINOVCI 1 |
|
|
|
|
|
|
5C |
SOVIĆI GORNJI |
|
|
|
|
|
|
RASPORED TURNIRA LIGE MZ 2019.
PONEDJELJAK 15.07.
DRINOVCI-GRUDE CENTAR 19:15)-DJECA A
GRUDE CENTAR-GORICA (20:00) (A)
PEŠIJA-BOBOŠKA (21:00) (A)
DRINOVCI 2- DRAGIĆINA (22:00) (B)
UTORAK 16.07.
TIHALJINA-RUŽIĆI/CEROV DOLAC (19:15)-DJECA A
POCRTE-SOVIĆI DONJI (20:00) (B)
RUŽIĆI-DONJI MAMIĆI (21:00) (C)
TIHALJINA-SOVIĆI GORNJI (22:00) (C)
SRIJEDA 17.07.
POCRTE/VRILO-SOVIĆI/GORICA (19:15)-DJECA B
CEROV DOLAC-BOBOŠKA (20:00) (A)
DRINOVCI 2-GRUDE ZAPAD (21:00) (B)
GORICA-PEŠIJA (22:00) (A)
ČETVRTAK 18.07.
GRUDE BOBOŠKA-LEDINAC/DRAGIĆINA (19:15)-DJECA B
RUŽIĆI-SOVIĆI GORNJI (20:00) (C)
DRAGIĆINA-POCRTE (21:00) (B)
DONJI MAMIĆI – DRINOVCI 1 (22:00) (C)
PETAK 19.07.
DRINOVCI-TIHALJINA (19:15)-DJECA A
GORICA-BOBOŠKA (20:00) (A)
GRUDE ZAPAD-SOVIĆI DONJI (21:00) (B)
GRUDE CENTAR-CEROV DOLAC (22:00) (A)
PONEDJELJAK 22.07.
GRUDE CENTAR-RUŽIĆI/CEROV DOLAC (19:15)-DJECA A
GRUDE ZAPAD-POCRTE (20:00) (B)
DRINOVCI 1-SOVIĆI GORNJI (21:00) (C)
RUŽIĆI-TIHALJINA (22:00) (C)
UTORAK 23.07.
GRUDE BOBOŠKA-SOVIĆI/GORICA (19:15)-DJECA B
DRINOVCI 2 – SOVIĆI DONJI (20:00) (B)
GORICA-CEROV DOLAC (21:00) (A)
GRUDE CENTAR-PEŠIJA (22:00) (A)
SRIJEDA 24.07.
LEDINAC/DRAGIĆINA-POCRTE/VRILO (19:15)-DJECA B
DRAGIĆINA-GRUDE ZAPAD (20:00) (B)
TIHALJINA-DONJI MAMIĆI (21:00) (C)
RUŽIĆI-DRINOVCI 1 (22:00) (C)
ČETVRTAK 25.07.
DRINOVCI-RUŽIĆI/CEROV DOLAC (18:30)-DJECA A
TIHALJINA-GRUDE CENTAR (19:15)-DJECA A
DRINOVCI 2-POCRTE (20:00) (B)
GRUDE CENTAR-BOBOŠKA (21:00) (A)
CEROV DOLAC-PEŠIJA (22:00) (A)
PETAK 26.07.
GRUDE BOBOŠKA-POCRTE/VRILO(18:30)-DJECA B
SOVIĆI/GORICA-LEDINAC/DRAGIĆINA (19:15)-DJECA B
DRAGIĆINA-SOVIĆI DONJI (20:00) (B)
DONJI MAMIĆI-SOVIĆI GORNJI (21:00) (C)
TIHALJINA-DRINOVCI 1 (22:00) (C)
Grude.com
Vaše ime | |
Komentar | |