FOTO/VIDEO: Pioniri Tihaljine nakon penala postali prvaci! Ćorluka najbolji igrač i strijelac

Datum objave: 07.08.2019   Broj čitanja: 3651
Tko će kod pionira naslijediti Drinovce bilo je jedno od dva neodgovorena pitanja na sinoćnjoj ligi u Grudama, a tijekom noći smo sve doznali, i kod pionira i kod seniora.

Nakon što su preksinoć nakon penala Drinovci osvojili broncu pobijedivši Grude Centar, najbolju fair play ekipu kod pionira, sinoć su se sastali Tihaljina i Ružići/Cerov Dolac. Jedne pionire predvodio je Rašić, druge Ćorluka, a sukob dvojice pionirskih titana pratile su cijele Grude.

I onda je krenulo. Povela je Tihaljina golom Ivana Ančića s 1:0, međutim onda Marko Ćorluka pokazuje zašto je najbolji igrač i strijelac lige. U kratkom vremenu zabija 2 pogotka. Igor Kondža Roni namještao je taktiku svoje momčadi i sve je funkcioniralo dobro, no očito je Josip Perić s druge strane pogodio s izmjenama u nastavku pa je Jerko Tomas s nekoliko fantastičnih poteza došao pred vratara i pogodio za 2:2.

Krenuli su penali, a kao što obično biva potrebna je golmanska inicijativa i tu je golman Tihaljine odradio vrhunsku stvar. Uslijedilo je veliko slavlje Tihaljine nakon pobjede 4:2.

Najbolji igrač i strijelac turnira je Marko Ćorluka iz ekipe Ružići/Cerov Dolac. Najbolji golman je Ante Mijatović iz Tihaljine.

Donosimo video i fotografije, a uskoro slijede i sve informacije vezane za seniore kao i reportažni 50-minutni video sa seniorskog finala.