'Nula' u Kranjčevićevoj ulici: 'Lokosi' skinuli Hajduk s vrha

Datum objave: 20.10.2019   Broj čitanja: 781
Posljednji put Hajduk je u gostima pobijedio još krajem srpnja u Varaždinu i otad ne zna za trijumf izvan Poljuda. Ništa se nije promijenilo ni u Kranjčevićevoj..

U zadnjoj utakmici 12. kola Prve HNL nogometaši Lokomotive i Hajduka su u Zagrebu odigrali bez golova, 0-0, piše 24sata.hr.

Hajduk nije uspio pobijediti Lokomotivu i vratiti se na čelo ljestvice, pa sada zaostaju bod za Dinamom, koji ima i utakmicu manje. Splićani su imali nadmoć cijelu utakmicu, ali je obrana Lokomotive izdržala bez primljenoga gola.

Hajduk je u 15. minuti propustio veliku priliku kada je Hamza potpuno sam ispred vrata domaćina s deset metara pogodio gredu, a u 32. minuti vratar Hajduka Posavec brani opasan šut Uzunija. U 54. minuti Bradarić je glavom tukao tik pored desne vratnice, a u 79. minuti udarac Jaira iskosa brani vratar domaćih Grbić.