MARINE DOKTORE! Nakon drame ušao u OSMINU FINALA

Datum objave: 24.01.2020   Broj čitanja: 1686
Marin Čilić se plasirao u osminu finala Australian Opena nakon pobjede nad Robertom Bautistom Agutom rezultatom 3:2 u setovima.

Tenisač iz Međugorja je iznenadio favoriziranog devetog nositelja turnira i slavio je nakon četiri sata i 13 minuta igre.

Bautista Agut je dobio prvi set nakon tie-breaka rezultaom 7:6(3), no potom je Čilić sjajno odigrao naredna dva seta.

Najprije mu je jedan break bio dovoljan za 6:4, a potom je sa nulom pomeo Španjolca i poveo sa 2:1 u setovima.

U četvrtom setu Čilić je napravio break već u prvom gemu i stigao do 2:0 i 3:1, no Španjolac se vratio u igru i preokrenuo rezultatom 7:5 za izjednačenje u setovima.

I u odlučujućem setu Čilić je napravio break u prvom gemu, ali za razliku od prethodnog uspio je zadržati prednost, napraviti još jedan break i slaviti sa 6:3.

Čilić će u osmini finala igrati protiv boljeg iz duela Stefanos Tsitsipas - Miloš Raonić.