Grude u finalu Lige Herceg Bosne

Datum objave: 14.04.2021   Broj čitanja: 1529
Grude su u finalu košarkaške Lige Herceg Bosne! U Mostaru je poražen Student rezultatom 79:90 i došlo se do druge pobjede nad mladim i perspektivnim protivnicima.

Uvjerljiva pobjeda nije bila dovedena u pitanje iako su na poluvremenu Grude vodile tek za pola koša. Kasnije, a osobito u posljednjoj četvrtini tim s Bilog Briga igrao je fantastično.

Marko Andrijanić briljirao je s 25 koševa, brat Nikola pratio ga je s njih 18, a Antonio Leventić ubacio ih je 17, a sve to začinjeno je borbenošću Zlatka Galića koji je ostvario 9 skokova i 10 asistencija.

Grude čekaju boljeg iz susreta Brotnjo - Posušje. U prvoj utakmici Posušje je uvjerljivo slavilo i kako stvari stoje uvijek dragi susjed, ali i košarkaški rival žute boje trebao bi biti idući grudski protivnik.

Mnogi priželjkuju reprizu finala iz 2018. godine kad su Grude bile prvak, a atmosfera je bila vatrena u svakom smislu riječi!