Grad Dubrovnik objavio natječaj za - kuharicu kave! Ovo su uvjeti

Datum objave: 14.11.2017   Broj čitanja: 718
Grad Dubrovnik objavio je prošli tjedan javni natječaj za radno mjesto kuharice kave - ili, kako je navedeno u natječaju, "kave kuharica".

Mjesto je otvoreno u Upravnom odjelu za poslove gradonačelnika Grada Dubrovnika, na Odsjeku za opće poslove.

Kuharica se traži na neodređeno vrijeme, uz obvezni probni rad od 3 mjeseca. Prijave se mogu predati do 16. studenog.

Opis posla?

"Priprema i posluživanje kave i drugih napitka službenicima i gostima ureda gradonačelnika i pročelnika, te drugi poslovi po nalogu voditelja odsjeka i pročelnika", stoji u natječaju.

Plaću radnog mjesta kave kuharica čini umnožak koeficijenta složenosti poslova (1,50) i osnovice za obračun plaće za pripadajući mjesec 3.725,00 uvećan za 0,5% za svaku navršenu godinu radnog staža, također se navodi, prenosi vecernji.hr.

Kandidati moraju riješiti pisani test iz općeg znanja za koji se dodjeljuje od 1 do 10 bodova.

Vaše ime
Komentar

Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.