Ludilo u Italiji: Napoli srušio Juventus i došao na bod od vrha

Datum objave: 22.04.2018   Broj čitanja: 1087
Drama u Serie A! Napoli je u 90. minuti stigao do pojede od 1:0 u Torinu kod Juventusa i tako došao na samo bod zaostatka staroj dami četiri kola prije kraja prvenstva.

Gosti su bili puno bolji, ali u Napulj su se gotovo vratili bez punog plijena... Ali situaciju je spasio Kalidou Koulibaly koji je zabio glavom nakon kornera Callejóna u 90. minuti..

Juventus, koji je igrao isključivo na 'nulu', je najbolju priliku na utakmici imao u 17. minuti kada je Miralem Pjanić udarcem iz slobodnjaka zatresao desnu vratnicu. Pjanić je gađao bliži kut, ali Callejón glavom zahvatio loptu, promijenio joj smjer i zamalo prevario vlastitog vratara.

Bila je ovo 100. utakmica za Higuaina u dresu Juventusa, a da će je brzo htjeti zaboraviti dovoljno govori i podatak da je Argentinac u prvom poluvremenu imao najmanje dodira s loptom od svih igrača na terenu - samo devet. A Juventus je utakmicu završio bez udarca u okvir gola!

Pjanić je odigrao čitavu utakmicu, a u akciju se vratio i Mario Mandžukić koji je u 71. minuti zamijenio Costu. Marko Rog je igrao od 80. minute umjesto Allana dok je Hrvoje Milić ostao na klupi.

A uoči same utakmice zabilježena je situacija koja nimalo ne laska Mauriziju Sarriju. Naime, uhvaćen je kako iz autobusa prilikom dolaska na stadion navijačima Juventusa pokazuje srednji prst.

Juventus do kraja mora igrati s Interom, Bolognom, Romom i Veronom, a Napoli s Fiorentinom, Torinom, Sampdorijom, Crotone.