Messi show na otvaranju! Inter pobijedio nakon 6 godina

Datum objave: 18.09.2018   Broj čitanja: 1337
Davno je bila 2012. godina kada je Inter posljednji put igrao, a još je dalje 2010. godina kada je Diego Milito postao heroj Milana i danas nezaboravljen, a Jose Mourinho postao jedan od najvećih trenera svih vremena.

Tada je Inter protiv velikog Bayerna slavio na Santiago Bernabeu 2:0 golovima Milita.

Nakon toga, odlaska Mourinha, ali i Milita koji je već tada planirao mirovinu, Inter se nije vratio u vrh.

Od 2012. nisu igrali Ligu prvaka i onda večeras, šest godina poslije, pod Lucianom Spalettijem zaigrali su na San Siru Ligu prvaka ponovno i činilo se da će povratak biti gubitnički. Handanovič je da stvar bude gora loptu skrenuo u svoj gol za 0:1 Tottenhama.

A onda u 86. minuti ubačenu loptu volejom zahvaća sjajni Icardi i dovodi svoju momčad do izjednačenja. Inter je svim silama krenuo u napad i to se isplatilo u 90. minuti. Pred kraj utakmice De Vrij iz kornera pogađa Vecina za 2:1 i potpuni preokret i slavlje Intera.

Brozović je odigrao dobru utakmicu, a Perišić je zamijenjen u drugom poluvremenu.

U drugoj utakmici ranijeg termina iz iste skupine Barcelona je pobijedila PSV 4:0.

Show je napravio Leo Messi hat trickom, a jedan je upisao i Dembele. Sjajnu asistenciju Messiju za gol napravio je, a tko drugi nego Rakitić.