Čilić za HRT: Probat ću protiv Đokovića osigurati ostanak

Datum objave: 15.11.2018   Broj čitanja: 1579
Odlučujući će biti dvoboj u petak protiv prvog tenisača svijeta Srbina Novaka Đokovića..

Odigrao sam sjajan meč. Nije bilo jednostavno jer sam imao teškog protivnika. Sjajno je što sam uspio ostati smiren i nakon što sam izgubio prvi set, rekao je Marin Čilić za HRT nakon što je u susretu 2. kola ATP finala u londonskoj O2 Areni pobijedio Amerikanca Johna Isnera 6:7 (2), 6:3, 6:4.

Ostao sam dosta pribran i odigrao sam drugi set praktički bez greške. Taj dio meča, kraj drugog seta i početak trećeg, bio je ključan. Uspio sam ostati koncentriran, osjetio sam da sam u psihološkoj prednosti što se pokazalo veoma ključnim, istaknuo je Čilić, koji je prvom pobjedom u Londonu ostao u igri za plasman u polufinale.

Odlučujući će biti dvoboj u petak protiv prvog tenisača svijeta Srbina Novaka Đokovića koji je s dvije pobjede u prva dva meča već osigurao nastavak natjecanja na Mastersu.

Odigrat ću najbolje što mogu. Ne mogu se previše osloniti na rezultate koji će biti u drugome meču i na matematičke izglede. Moram se maksimalno fokusirati na svoju igru i dati najbolje što mogu. Igrali smo pretprošli tjedan u Parizu. Bio je težak meč, odlučivalo je možda par lopti na kraju svega. Vjerujem da će biti tako i ovdje. Nadam se da mogu odigrati još jedan sjajan meč i produžiti si šanse za ostanak u Londonu, zaključio je Čilić.