Datum objave: 30.12.2018   Broj čitanja: 1000
Od odlaska Josea Mourinha u Manchester Unitedu svira neka nova pjesma. I to pobjednička čini se! Momci Olea Gunnara Solskjaera rastavili su neloši Bournemouth 4-1!

A heroj crvenih vragova? Najveći Mourinhov trn u oku - Paul Pogba! Francuski veznjak u 14 je utakmica pod Mourinhom zabio tek tri gola, a u tri susreta pod Solskjaerom - četiri!

Načeo je Francuz momčad Eddieja Howea već u petoj minuti nakon briljantnog poteza još jednog Mourinhovog odmetnika, Marcusa Rashforda, a onda u 33. minuti na asistenciju Herrere povećao vodstvo na 2-0.

Potpuni potop Bournemoutha nastavio je briljantni Rashford u 45. minuti, a u drugoj minuti nadoknade Ake je tek uspio smanjiti na 3-1.

Drugo poluvrijeme digli su crveni vragovi malo nogu s gasa, a u 70. minuti ulazi Romelu Lukaku. Belgijac je pod Mourinhovom palicom bio dugo van forme, a ovdje je već nakon dvije minute stavio loptu u mrežu i to na briljantnu asistenciju, pogađate, Pogbe.

United je sada na tri boda od petog mjesta na kojem se nalazi posrnuli Arsenal. Topnike je jučer natrpao Liverpool s pet komada, a u posljednja četiri kola imaju tek jednu pobjedu. Na četvrtom mjestu koje vodi u Ligu prvaka, što je Unitedov cilj, nalazi se Chelsea, koji je danas mirno svladao Crystal Palace 1-0.