Real ponižen od Barcelone!

Datum objave: 27.02.2019   Broj čitanja: 901
Nogometaši Barcelone plasirali su se u finale Kupa kralja pobjedom nad Realom u Madridu rezultatom 3:0 nakon što je prvi meč na Nou Campu završen rezultatom 1:1. Real Madrid je u potpunosti dominirao u prvom poluvremenu, a tri velike šanse propustio je sjajni 18-godišnjak Vinicius Junior.

Barcelona je djelovala neprepoznatljivo u prvih 45 minuta i samo zahvaljujući dekoncentraciji 18-godišnjeg Brazilca, ali i fenomenalnom golmanu Marc-Andreu Ter Stegenu, na odmor se otišlo bez pogodaka.

U drugom poluvremenu, krenula je makljaža i šamaranje Realove ekipe. Luis Suarez zakucao je na asistenciju Dembelea za 0:1. Na 0:2 je povisio Varane autogolom, iako da nije on, zabio bi opet Suarez. Da stvar bude gora, Real je prije toga preko Reguillona i Viniciusa promašio zicere, odnosno obranio je sjajni Ter Stegen. I na kraju, Casemiro ruši Suareza u 16-ercu, a ovaj panenkom pogađa za konačnih 0:3.