Sudac dobio topovski udar i upaljač u glavu! Meč nastavljen

Datum objave: 02.08.2019   Broj čitanja: 1261
Apsolutno luda noć u Craiovi i scene kakve nismo navikli gledati kada su u pitanju Uefina natjecanja, barem ne u posljednje vrijeme.

Meč između rumunjske Craiove i mađarskog Honveda prekinut je u 119. minuti nakon jedne gužve i sukoba igrača. Sve se događalo ispred tribine gde su smješteni vatreni navijači domaćeg sastava. U jednom trenutku s tog dijela doletio je topovski udar, a nedugo zatim i upaljač koji je arbitra iz Sjeverne Irske Arnolda Hunter apogodio u glavu.

Sudac se odmah srušio na travu, pa su liječnici ušli i ukazali mu pomoć. Skoro punih 40 minuta trajao je prekid, a uplašeni Hunter otišao je u svlačionicu. Dugo su promatrač suđenja i delegat bili na vezi sa ljudima iz Uefe, da bi konačna odluka glasila: igra se dalje.

Vođenje utakmice preuzeo je četvrti sudac. Domaćin je poslije penal-ruleta slavio s 3:1.

Kasnije su eksplodirali novi topovski udari, petarde, letjele baklje. Slavilo se...