Ronaldo poput Mamića! Na poluvremenu uletio u svlačionicu Reala

Datum objave: 02.03.2020   Broj čitanja: 1233
Cristiano Ronaldo najbolji je strijelac u povijesti Real Madrida s 451 golom u 438 utakmica. Osvojio je 16 titula od kojih su četiri Lige prvaka.

Na individualnom planu u dresu Real Madrida osvojio je devet velikih nagrada. Za Real Madrid uvijek će biti jedan od velikih simbola i jedinstvena referenca za iduće generacije.

To se najbolje pokazalo u večerašnjem Clasicu. Cristiano Ronaldo je bio na utakmici jer je Talijanska liga odgođena zbog koronavirusa pa CR7 nije mogao igrati derbi između Intera i Juventusa.

Na poluvremenu rezultat je bio 0:0. Ronaldo koji je 2016. pokazao što znači motivirati igrače, biti trener umjesto trenera kada je Portugal pobijedio Francusku u finalu Europskog prvenstva, pokazao je i večeras svoje kvalitete.

Vinicius Junior, zvijezda večeri, potvrdio je da im je Ronaldo ušao u svlačionicu na poluvremenu, upravo onako kako je nekad činio i Zdravko Mamić, a nadamo se da Ronaldo barem nije prešao granicu pa vrijeđao trenera Zidanea. Međutim, na teren je izišao puno bolji Real nego u prvom poluvremenu, što je potvrdio i Vinicius.

''Ronaldo je ušao u svlačionicu na poluvremenu kako bi nas podržao i pružio nam moralnu podršku. Zato sam gol slavio poput njega. Pobjednik je na terenu i izvan terena'', kazao je junak Vinicius.