Valjda svi još sliježemo dojmove nakon jednog od najposjećenijih događaja na području općine Grude.
Sve je počelo predstavom Bajkoviti Božić koja je djecu raspjevala u trenu, a nasmijala sve svojim urnebesnim likovima djedicom, vukom, Crvenkapicom koji su na sebi svojstven način oživjeli Grude.
A onda je Park eruptirao kad je najavljen fra Marin Karačić sa svojim bendom. Jedan od najpopularnijih hrvatskih svećenika koji svojom glazbom liječi srca slao je i snažne poruke s pozornice, a najvažnija je, jasno, da je Advent predivno vrijeme u čijem je središtu Isus Krist.
Duhovne pjesme u Grude su privukle cijelu Hercegovinu i Dalmaciju, a fra Marin se i u svojoj općini Grude u kojoj djeluje kao župnik župe Gorica - Sovići, potvrdio kao netko tko dodiruje srca ljudi u današnjem bremenitom vremenu.
Nakon fra Marina krenula je glazbena noć uz Matu i Zippyija koji su do kasnih noćnih sati držali Grude budnima.
Božić svima Grude potvrdio se kao prvoklasni događaj, a svi sudionici, od volontera do humanitaraca, znači svatko tko je zagazio u ova tri dana u Park hrvatskih velikana u Grudama zaslužuje pljesak.
Objavljujemo prvi dio fotogalerije od posljednje večeri, a drugi ćemo kad se objavi iznos koji je prikupljen na humanitarnom događaju. Također, ovdje objavljujemo i brojke humanitarne tombole (uz naslovnu fotografiju).
Volontere koji su od jutra do sutra pripremali park i učinili ga najljepšim mjestom na svijetu, koji su tri dana od ranog jutra prali ćokalje i čistili kamene i travnate površine, čeka još puno posla, a to je raspremanje i obilazak potrebitih.
Misija je ispunjena!
























































































TAGOVI: |
| Vaše ime | |
| Komentar | |