Hrvatska dominacija! Gvardiol zabio za City, Modrićev ulazak stabilizirao i spasio Real

Datum objave: 09.04.2024   Broj čitanja: 1160
City je izjednačio golčinom Phila Fodena u 68. minuti i onda okrenuo čudesnim golom Joška Gvardiola tri minute kasnije.

Real Madrid i Manchester City odigrali su 3:3 u nevjerojatnoj prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka. City je poveo u 2. minuti golom Bernarda Silve da bi Real okrenuo autogolom Rubena Diasa u 12. i golom Rodryga u 14. minuti. City je izjednačio golčinom Phila Fodena u 68. minuti i onda okrenuo čudesnim golom Joška Gvardiola tri minute kasnije. Ipak, Real je od poraza spasio Federico Valverde jednako spektakularnim golom u 79. minuti, a akciju je započeo tko drugi nego Luka Modrić koji je ušao pri vodstvu Cityija od 2:3 te je doslovno stabilizirao igru Reala koji se u tim trenucima raspadao.