Sopić: Nedjelja, 19:30, Rujevica, pa tko koga

Datum objave: 28.04.2024   Broj čitanja: 658
U prvom poluvremenu su nam zabili tri gola iz tri prekida. Loše smo reagirali, možda su negdje imali i malo sreće.

Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a izgubila u Kranjčevićevoj 3:1 i napravila ogroman kiks u borbi za naslov. Lokomotiva je povela u 37. minuti golom Roberta Mudražije, a na 2:0 je šest minuta kasnije povisio Marin Šotiček. Jorge Obregon vratio je Rijeku u igru u 67. minuti, ali više od toga gosti nisu mogli. Pobjedu Lokomotive duboko u nadoknadi potvrdio je Šotiček. Rijeka je ovim porazom prepustila Dinamu prvo mjesto. Utakmicu je komentirao Željko Sopić, trener Rijeke.

"Nema u nogometu najgoreg trenutka, u principu je tako kako je. Čestitam Lokomotivi na pobjedi. Mi moramo staviti glave, očekuje nas bitna utakmica protiv Dinama u nedjelju. Imamo četiri kola do kraja i sve u svojim rukama. Dat ćemo sve od sebe da pobijedimo Dinamo na Rujevici", rekao je Sopić u uvodu.

Što nije bilo dobro?

U prvom poluvremenu su nam zabili tri gola iz tri prekida. Loše smo reagirali, možda su negdje imali i malo sreće, ali nije to do sreće. Imali smo prilike da se primaknemo na neriješen rezultat, nemam što prigovoriti igračima.

Tri izmjene na poluvremenu, četvrta ubrzo?

Mislim da smo u prvom dijelu previše tražili zadnji pas, bili smo brzopleti i nismo dobro razigrali. Gubili smo 2:0 iz tri prekida, to se ne bi smjelo dogoditi.