HRK Grude jesenski prvak BiH, 9. put

Datum objave: 18.12.2023   Broj čitanja: 2868
Čestitka grudskim rukometnim kraljicama na osvojenom naslovu jesenskih prvakinja BiH što je 9. put u zadnjih 10 godina, što nikada nikome nije uspjelo u BiH.

Zadnja ovogodišnja prvenstvena utakmica u Grudama je protekla u nadmoćnosti domaće ekipe. Osim prvih nekoliko minuta koje su protekle u ispitivanju snaga i izjednačenom rezultatu (do 2:2), sve ostale je bilo u znaku jesenskih prvakinja BiH.

Prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 21:8,a u drugom poluvremenu se nastavilo u istom smjeru. Sve zdrave igračice u grudskoj ekipi su dobile prigodu za igru i odlično je iskoristile te utakmicu privele kraju sa uvjerljivom prednošću.

Velike čestitke grudskim rukometnim kraljicama na osvojenom naslovu jesenskih prvakinja BiH što je 9. put u zadnjih 10 godina, što nikada nikome nije uspjelo u BiH. Usprkos svim problemima i nedaćama koje su nas pratile u ovoj polusezoni, ekipa je pokazala karakter i kvalitetu dovoljnu za vodeće mjesto na ljestvici BHT Premijer lige nakon prvog dijela prvenstva.