Široki Brijeg se prošetao Sarajevom! Škripari uživo gledali veličanstvenu pobjedu svoje momčadi

Datum objave: 18.02.2024   Broj čitanja: 2748
Daniel Lukić je na početku drugog poluvremena zabio jedan od najljepših golova u ligi. Samo 7 minuta kasnije Kuprešak je matirao golmana Ilieva, a onda je Mišić zabio za 0:3.

Nogometaši Sarajeva u 19. kolu Wwin lige dočekali su Široki Brijeg, a malo je reći da su šokirani. Završilo je 1:3, a moglo je biti i gore. Širokom Brijegu još je poništen čist pogodak, jer zaleđa evidentno nije bilo. A prilika da Široki Brijeg učvrsti vodstvo bilo je na pretek. Sarajevo je zabilo počasni pogodak i to je bilo to.

Daniel Lukić je na početku drugog poluvremena zabio jedan od najljepših golova u ligi. Samo 7 minuta kasnije Kuprešak je matirao golmana Ilieva, a onda  je Mišić zabio za 0:3. Sarajevo je uspjelo zabiti počasni gol.

Pobjeda je još veća ako se zna da su se Škripari nakon desetljeća i pol vratili na tribine Koševa!