TOTTENHAM je izbacio City! Ovo je bila utakmica sezone

Datum objave: 17.04.2019   Broj čitanja: 1207
Utakmica sezone između Manchester Cityija i Tottenhama u polufinale Lige prvaka poslala je Tottenham.

I vjerojatno ne bi to bila da nismo vidjeli sumnjiv gol Tottenhama za kojeg ni VAR nije mogao procijeniti je li zabijen rukom, pa onda gol Cityija u posljednjim sekundama utakmice, pa onda dok svi slave poništenje opet zbog VAR-a.

Međutim, počelo je golom Cityija preko Sterlinga u 3. minuti. Već u 7. Tottenham je na 1:1 preko Son.

No već u 10. Son zabija za 1:2 i Cityiju trebaju 3 gola za polufinale.

Već u 11. City izjednačuje na 2:2 preko Silve, a u 20. je 3:2 opet preko Sterlinga.

Ludih 20 minuta tu staje, no igra se totalni nogomet na obje strane.

U 59. minuti Aguero zabija za 4:2 i City je pred vratima polufinala.

I onda u 72. preokret. Llorente zabija za 4:3, možda rukom, ali Chakir nakon dugo, dugo gledanja u VAR odlučuje priznati gol.

I u 94. minuti, City zabija gol, svi slave, trese se stadion, međutim, VAR ponovno.

Utakmica je završila prolaskom Tottenhama!

U drugoj utakmici polufinala Liverpool je rutinski u Portugalu protiv Porta slavio 1:4.

Polufinalisti Lige prvaka su Barcelona, Ajax, Liverpool i Tottenham.