Gruđani i Posušani odmjerili snage! Domaćini slavili 6:5

Datum objave: 25.09.2019   Broj čitanja: 2129
Veterani Grude odigrali su drugo kolo neformalne regionalne veteranske lige protiv prošlogodišnjih pobjednika veterana NK Posušje i upisali pobjedu.

Utakmica je obilovala zanimljivim situacijama, ali i preokretima, a Gruđani su uspjeli pobijediti unatoč tome što su nakon gostovanja u Slavoniji ostali bez nekih prvotimaca koji su se ozlijedili.

Završilo je 6:5 za ekipu Veterani Grude, a gosti iz Posušja su sportski prihvatili poraz. U grudskoj ekipi ističu da pobjeda i nije iznenađenje ako se zna da se na vrijeme krenulo s pripremama za sezonu jer se željelo igrati samo s onim kadrom koji je spreman sve natjecateljske utakmice, ako treba od prve do posljednje minute, iznijeti do kraja.

Iz momčadi pozivaju ljubitelje nogometa u Grudama da ih podrže u daljnjem natjecanju, ističući da će uzvratiti dopadljivom igrom, te ugodnim i veselim gostoprimstvom nakon utakmice, tzv. trećim poluvremenom svim ljubiteljima nogometa i ljudima dobre volje.