Gruđanin riješio pitanje četvrtfinale Kupa! Bravo Toliću!

Datum objave: 30.10.2019   Broj čitanja: 1480
Vinogradar je poznat kao klub koji zna odigrati dobro u Kupu, u Trećoj HNL uredno je u vrhu ili na vrhu, stoga su Lokosi s dosta opreza doputovali u Mladinu. Goran Tomić napravio je određene promjene u momčadi, ali ne u nekoj velikoj mjeri ne želeći se dovesti u probleme.

Želja gostiju bila je što ranije doći do pogotka kako bi se spriječila eventualna nervoza i kako domaćin ne bi dobio dodatno krila.

To se i dogodilo, rani pogodak stigao je u 16, minuti kada je Marko Tolić pogodio mrežu Gorana Bašića i tako doveo Lokose do prednosti.

I u Mladini je teren bio natopljen i dosta težak za igru, a gosti su na drugi pogodak morali čekati sve do 76. minute. Tada Myrto Uzuni podiže na 2:0 i praktički lomi susret na stranu Lokosa.

U samoj završnici uspjeli su gosti doći i do trećeg gola, ponovno je zabio Tolić i tako samo potvrdio prolaz u četvrtfinale Kupa.

Vinogradar završava svoj put u Kupu, a kralj trećeligaških strijelaca Igor Prijić ostao je bez pogotka.