Grande Luka! Maestro zabio Valenciji i ovjerio finale Superkupa

Datum objave: 08.01.2020   Broj čitanja: 1113
Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale španjolskog Superkupa nakon što su u prvom polufinalnom susretu u saudijskom gradu Jeddah pobijedili Valenciju sa 3-1, a među strijelce se upisao i Luka Modrić.

Los Blancosi su poveli već u 15. minuti utakmice i to na nevjerojatan način. Naime, Nijemac Toni Kroos spremao se izvesti udarac iz kuta, a jednim krajičkom oka uočio je kako vratar Valencije objašnjava svojim igračima kako se postaviti u kaznenom prostoru.

Veznjak Reala ekspresno je izveo korner, direktno zapucao prema vratima i tako prevario Domenecha za vodstvo 'kraljeva'. Vodstvo Reala povećao je Isco u 39. minuti susreta. Luka Modrić pucao je u blok da bi se potom lopta odbila do Isca koji s desetak metara šalje i drugu loptu u mrežu 'šišmiša.'

U drugom poluvremenu 'kraljevi' su nastavili trpati mrežu Valencije, a treći pogodak bio je djelo našeg Luke Modrića. Veznjak Vatrenih primio je jednu loptu na desetak metara od gola i potom vanjskim dijelom kopačke zabio u donji kut vratara Domenecha.

U nastavku je Valencija uspijela smanjiti na 3:1 preko Pareja što je ujedno bio i konačan rezultat.

U drugom polufinalnom susretu u četvrtak se sastaju Barcelona i Atletico Madrid.