Pašalić zabio za LIGU PRVAKA! I HERCEGOVAC debitirao za Atalantu

Datum objave: 02.07.2020   Broj čitanja: 860
Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić bio je strijelac prvog pogotka u 2:0 (0:0) domaćoj pobjedi Atalante protiv Napolija u susretu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić je momčad iz Bergama doveo u vodstvo na samom početku drugog poluvremena, u 47. minuti kada je glavom neometan s pet metara poslao loptu u mrežu nakon ubacivanja Gomeza. Pašaliću, koji je igrao do 89. minute, ovo je bio šesti pogodak u prvenstvu.

Na 2:0 je nakon lijepe akcije u 55. minuti povisio Robin Gosens.

Za Atalantu je od 89. minute debitirao i 20-godišnji Boško Šutalo, Čapljinac koji je u Bergamo stigao u siječnju iz Osijeka.

Četvrta Atalanta sada ima 60 bodova, četiri manje od trećeg Intera, a 12 više od pete Rome koja ima utakmicu manje. Napoli je šesti sa 45 bodova.