Dinamo ide dalje nakon drame! Opet su nositelji

Datum objave: 26.08.2020   Broj čitanja: 1448
U drami drugog pretkola Dinamo je izborio treće pretkolo Lige prvaka i to tek nakon penala.

Modri su bolje otvorili utakmicu i poveli u 14. minuti nakon što je Gojak pospremio u mrežu loptu koja je ostala nakon fantastične Ivanušecove solo akcije i šuta.

U 51. minuti, penal za Cluj. Theophile, najplaćeniji Dinamov igrač napravio je penal i dobio crveni karton i tada je bilo jasno da slijedi drama.

Livaković je tada obanio penal.

Međutim, u 65 minuti Cluj zabija preko Pereire nakon loše reakcije Livakovića kojem je obranjena lopta završila u golu.

Dinamo se ne predaje. U 79. minuti Kastrati zabija za 1:2.

I nakon što se činilo da je utakmica gotova Debeljuh zabija za 2:2 i odvodi utakmicu u produžetke.

Uslijedili su i penali, a iako je Cluj imao meč loptu zbog promašaja Gojaka, Livaković je obranio šut Golofce. Kasnije je Boli promašio cijeli gol.

Dinamo će biti nositelj u trećem pretkolu koje se igra također na jednu utakmicu, a ako prođe to ide u play off za Ligu prvaka gdje će također biti nositelj.