FOTOGALERIJA: HNK GRUDE - HNK STOLAC 2:1!

Datum objave: 01.11.2020   Broj čitanja: 3709
U Grudama je vikend bio izuzetno dinamičan i zanimljiv, a posebno dobro bilo je na sportskim terenima.

Na opjevanom Elić Luka stadionu sastali su se HNK Grude i HNK Stolac.

Stolac je do ove utakmice bio 4 boda ispred Gruda, ali se nakon ove utakmice prednost istopila.

Naime, Grude su slavile rezulatom 2:1, a oba pogotka za domaći tim zabio je Mario Mikulić Pavo. Rekorder po broju golova za Grude tako nastavlja tresti suparničke mreže i očito ne planira okačiti kopačke o klin uskoro. I ne treba dok mu ovako dobro ide.

Grude su tako upisale četvrtu pobjedu, a trener Zoran Bubalo korak po korak stvara sjajnu momčad kombiniranu od senatora koji su godinama najvažniji kotačić kluba do onih mlađih na kojima ostaje budućnost HNK Grude.

Na iduću utakmicu koja se igra u gostima dolaze i Uncuti.

Za Grude su nastupili Petar Braćić, Ante Boban, Luka Ančić, Ivan Ćorluka, Gabrijel Čuljak, Mario Mikulić, Andrija Braćić, Filip Leko, Luka Mikulić, Karlo Pišković i Augustin Mlinarević. U zapisniku su bili i Ronald Bilić, David Nikić koji je ušao od 72. minute, Marin Tomić koji je ušao od 89. minute, Filip Leko, Marijo Bakula, Kristijan Pejić i Josip Ančić koji je ušao od 84. minute. Trener ekipe je Zoran Bubalo, a predstavnik ekipe Stjepan Miloš.

Glavni sudac bio je Anel Puce, a pomoćnici Dominik Jureta i Muamer Memić.

Uživajte u najnogometnijoj fotogaleriji.