Osijek kiksao kod kuće, nije iskoristio jedanaesterac u sudačkoj nadoknadi! Dinamo blizu naslova

Datum objave: 02.05.2021   Broj čitanja: 437
Osijek je u 32. kolu HNL-a u Gradskom vrtu kiskao protiv Varaždina i odigrao samo 1:1. Ovaj rezultat ide u korist Dinamu koji je tako napravio još jedan korak prema naslovu prvaka.

Varaždin je u vodstvo stigao u 69. minuti kada je Obregon sjajno pogodio s 20-ak metara.

Izjednačio je Mierez u 74. minuti nakon pogreške vratara Varaždina Horkaša. Argentincu je to bio 21. gol u HNL-u ove sezone i prvi je strijelac prvenstva.

Osijek je u 99. minuti utakmice imao jedanaesterac, ali je Horkaš obranio udarac Mierezu.

Dinamo ima 74 boda, a ima šest više od Osijeka (68). Uz to, plavi imaju utakmicu manje i vrlo su blizu naslovu prvaka Hrvatske.