Džeko i Brozović u polufinalu Lige prvaka!

Datum objave: 19.04.2023   Broj čitanja: 3124
Inter i Benfica odigrali su 3:3 u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka, ali su Talijani prošli jer su u prvoj utakmici pobijedili u Lisabonu 2:0.

U polufinalu će igrati protiv Milana koji je u utorak izbacio Napoli.

Domaćini su poveli u 14. minuti golom Barelle da bi se Benfica vratila u 38. preko Ausnesa.

Na 2:1 povisio je Martinez u 65., na 3:1 je povisio Correa u 78. da bi Benfica u završnici izbjegla poraz. Prvo je u 86. minuti Antonio Silva glavom pogodio za 3:2 da bi u petoj minuti sudačke nadoknade Petar Musa izjednačio nakon što je odbijenu loptu zakucao u gol za konačnih 3:3.

I Manchester City je u polufinalu Lige prvaka. Građani su nakon 3:0 pobjede u prvom susretu četvrtfinala prije osam dana na Etihadu u uzvratu protiv Bayerna u Münchenu odigrali 1:1 i s ukupnih 4:1 plasirali su se u polufinale. Strijelac za City je bio fantastični Erling Haaland u 57. minuti nakon katastrofalne pogreške tragičara Upamecana. Haland je u prvom poluvremenu promašio i kazneni udarac za City. Strijelac za Bayern je u 83. minuti bio Kimmich s bijele točke nakon igranja rukom Akanjija.