Hajduk slavio protiv Dinama na Maksimiru! Tek je počelo, a već zamirisalo na titulu u Splitu

Datum objave: 21.07.2023   Broj čitanja: 2674
Hajduk je na otvaranju nove sezone SuperSport HNL-a pobijedio Dinamo na Maksimiru 2:1. Dinamo je poveo u 35. minuti golom Brune Petkovića koji je u 64. minuti promašio penal.

Hajduk je do boda došao golom Marka Livaje u 74. minuti kojemu je prethodio nevjerojatan kiks Dominika Livakovića. Pobjedu Hajduku donio je Rokas Pukštas u 93. minuti susreta nakon ubačaja iz kornera.

"Moji snovi, želje sve...", napisao je Hajduk uz fotografiju na Instagramu na kojoj nogometaši splitske momčadi slave pobjedu ispred Torcide. Svojim navijačima došli su i odmah nakon susreta. Torcida ih je dočekala s dvije pjesme.

"Večeras je naša fešta", orilo se s tribine na kojoj su bili Hajdukovi navijači, a prije nje i "Jedna će Torcida pjevati ovu noć, čekaj me, čekaj, Splite..."