Završio spektakularan turnir u Rodoču: Grudske ekipe tradicionalno dobre, Cage i Grude.com ispali od kasnijeg pobjednika

Datum objave: 19.09.2023   Broj čitanja: 3292
Fantastična četiri dana su iza malonogometaša koji su igrali ovogodišnji prvi turnir 3 na 3 u Rodoču, na igralištu Ulog.

Gruđani su i ovogodišnji turnir itekako uveličali, a iskazali su se jako dobrom igrom kako Senatori, tako i Šatori Vukoja, te ekipa pod zajedničkim imenom Grude.com Cageball Grude koji su i najdalje otišli, do finalnog dana, a igrali su finale prije finala protiv SD Žito, ekipe koja je na kraju i osvojila turnir. Žito je u finalu slavilo protiv ekipe Tank Oil rezultatom 2:0. Žito je dalo i najboljeg igrača Gorana Zeku.

Draženko, Goja i ostali malonogometni majstori koji su sudjelovali u organizaciji priredili su program za pamćenje. Svake večeri održavale su se bogate tombole, bitka za prvaka u penalima kao i glazba uživo. Do kasnih noćnih sati svake večeri u Rodoču bila je prava fešta.

Hakleri se sada sele na Koćušu. Turnir počinje 20. rujna, a za 1. mjesto je nagrada 1500 KM, za 2. 500 KM, a za 3. 200 KM, dok će 4. ekipa osvojiti gajbu pive.