Datum objave: 24.11.2023   Broj čitanja: 3303
Paulo Vitor, golman protivničkog tima, istrčao je i intervenirao, a lopta je došla do Ronalda koji je postigao gol s oko trideset metara udaljenosti impresivnim lob udarcem.

Cristiano Ronaldo nastavlja golove postizati kao na traci u saudijskoj Pro ligi. U pobjedi njegovog Al Nassra nad Al Akhdoudom rezultatom 3:0, Portugalac je upisao dva gola, od kojih je drugi posebno lijep.

Njegov tim je vodio na poluvremenu rezultatom 1:0, da bi u drugom u središtu pozornosti bio samo Ronaldo.

Prvo je postigao gol u 77. minuti da bi konačan rezultat postavio tri minute kasnije.