FOTOGALERIJA: Gruđanke tukle po rezultatu, Ilidžanke po glavi, rukama, nogama...

Datum objave: 25.02.2024   Broj čitanja: 2165
Gruđanke su pobijedile i preživjele! Tako bi se ukratko mogla opisati utakmica prvakinja protiv ŽRK Ilidža.

Tri crvena kartona, od čega jedan izravni, dobile su gošće koje su od početka do kraja njegovale grubi stil igre, te su svako malo tukle Gruđanke, ali ne u rezultatu.

Domaće igračice u utakmicu su od početka pokušavale nametnuti svoj ritam igre, a to je uspjelo od 20. minute kada se stvara osjetnija razlika, da bi se na poluvrijeme otišlo sa 17:12.

Drugi dio utakmice lagano je išao na stranu Gruđanki koje su podizale tempo i rezultat, dok su Ilidžanke povećavale broj isključenih igračica.

Na kraju je završilo 33:20 za HRK Grude.

Kod prvakinja Ana Petrović zabila je 7 pogodaka što joj je sigurno uljepšalo rođendan, Matea Šumelj, Teodora Petković i Lea Bošnjak upisale su po 5 pogodaka, Karla Lovrić i Lucija Vistorop po 4, Mia Lugonjić 2 i Karla Alpeza 1.

Gruđanke su i dalje na vrhu ljestvice!

Također, nova LED rasvjeta se čini kao pun pogodak, a upravo je i prezentirana na jučerašnjoj utakmici.

Pogledajte fotogaleriju: HRK GRUDE - ŽRK ILIDŽA 33:20