Datum objave: 26.02.2024   Broj čitanja: 3687
Modrić je u završnici susreta pokupio odbijenu loptu na rubu kaznenog prostora, krasno se riješio suparnika koji ga je pokušao blokirati, a zatim je puknuo i pogodio od vratnice.

Real Madrid je na Santiago Bernabeuu pobijedio Sevillu 1:0 u 26. kolu La Lige, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Luka Modrić (38). Kapetan hrvatske reprezentacije ušao je u 75. minuti i preuzeo kapetansku traku od Nacha. Šest minuta kasnije pretvorio se u junaka, i to nakon što su se Madriđani mučili protiv 15. kluba španjolske lige.

Modrić je u završnici susreta pokupio odbijenu loptu na rubu kaznenog prostora, krasno se riješio suparnika koji ga je pokušao blokirati, a zatim je puknuo i pogodio od vratnice. Sevillin golman Orjan Nyland se bacio, ali nije uspio zaustaviti loptu na putu do mreže.

Pogodak pogledajte od 6:10 minuta.

Real je ovim slavljem došao do 65 bodova te se nalazi na vrhu španjolskog prvenstva. Drugoplasirana Barcelona ima osam bodova zaostatka, dok je Girona treća s 56 bodova i utakmicom manje.