Modrić ušao u igru i opet dominirao! Sudac svirao kraj, a Bellingham zabio pa pocrvenio nakon utakmice

Datum objave: 02.03.2024   Broj čitanja: 2157
Onda u 63. minuti izlazi Kroos, a ulazi Luka Modrić! I naravno da se igra Reala rasplamsala, a dirigent je dijelio lopte.

Nogometaši Valencije i Real Madrida remizirali su u zanimljivoj utakmici u sklopu 27. kola La Lige rezultatom 2:2.

A na terenu je gorjelo! Nakon pola sata Šišmiši u poveli 2:0 preko Lunina i Yermchuka, no onda se vraća Real. Vinicius Jr. zabio je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena za 2:1.

Onda u 63. minuti izlazi Kross, a ulazi Luka Modrić! I naravno da se igra Reala rasplamsala, a dirigent je dijelio lopte. Dodao je Brahimu Diazu na rub šesnaesterca, a ovaj lijepo ubacio za Viniciusa koji izjednačuje na 2:2.

Najružniji dio utakmice bila je ozljeda Diakhabyija kojem se izokrenulo koljeno i za kojeg je ova sezona završena.

I da drama bude još veća sudac Jesús Gil Manzano sudi penal za Valenciju, a onda nakon provjere VAR-a vidi se da nikakvog kontakta nije bilo pa je morao povući odluku, te na kraju dodatno zakuhava utakmicu jer je sudio kraj dok je lopta bila u letu prema šesnaestercu Valencije, a u mrežu ju je pospremio Bellingham. Zbog žestokih prosvjeda on je dobio i crveni karton, pao je još i žuti karton, a bilo je napeto do samog izlaska igrača s terena, što se i oduljilo.

Real Madrid je ostao prvi sa 66 bodova. Drugoplasirana je Girona koja sutra igra svoju utakmicu (59).