Datum objave: 20.04.2024   Broj čitanja: 1487
Kakav dan na Elić Luka stadionu! Grude su slavile protiv Troglava rezultatom 4:1 i tako do kraja zakomplicirale Omladinsku ligu BiH uključivši se u borbu za sami vrh.

Petar Čuljak načeo je gol Troglavu u 28. minuti, Stipe Alpeza povećao je na 2:0 u 34. minuti, a Ivan Katura u 54. minuti zabija za visokih 3:0. Troglav je smanjio preko Drage Šakića, a u samom finišu utakmicu Luka Unčanin zabija za 4:1.

Za Grude su nastupili: Jakov Boban, Mihael Palac, Stipe Alpeza, Jakov Leko, Ivan Katura, kapetan Jakov Markota, Petar Čuljak, Lovre Miloš, Marko Alpeza, Ivano Pejić i Antonio Ćorluka. Na klupi su sjedili, a petorica su i nastupila te dala doprinos pobijedi, Ivan Iličić, Frano Grubišić, Mateo Milas, Mirko Marijanović, Luka Unčanin, Karlo Kondža i Matej Zadro.

Još je puno do kraja, ali igra omladinaca, koje vodi Miro Primorac, obećava, kao i atmosfera u momčadi koja je fantastična. Vodeći Troglava sada bježi tek 2 boda...

FOTOGALERIJA: HNK Grude - Troglav 4:1