300 natjecatelja iz 11 klubova nastupilo na Prvenstvu Herceg-Bosne u taekwondou
Datum objave: 04.12.2017   Broj čitanja: 202
Nakon duže pauze u Posušju se održalo Prvenstvo Herceg-Bosne u taekwondou.
300 natjecatelja iz 11 klubova nastupilo na Prvenstvu Herceg-Bosne u taekwondou

 

Prvenstvo se održalo u Gradskoj sportskoj dvorani u Posušju a na njemu se natjecalo skoro 300 natjecatelja iz 11 klubova članica taekwondo Saveza Herceg-Bosne.

 

Prvenstvo je otvorio načelnik Općine Posušje g. Branko Bago, a taekwondo klub Poskok je bio najbrojniji i najuspješniji klub na ovom Prvenstvu.

 

- Bila mi je čast i zadovoljstvo ali i velika obaveza prihvatiti se domaćinstva organizacije ovog Prvenstva. Zahvaljujem se svim učesnicima i svima koji su pomogli na bilo koji način u organizaciji te čestitam sportašima na ostvarenim sportskim rezultatima na Prvenstvu. Ovo je naša 8 organizacija ovakvih i sličnih događaja te kao i dosad je prošla u najboljem redu. Mi smo kao klub domaćin prijavili najveći broj natjecatelja pa su naši treneri imali najteži posao koji su izvrsno odradili, kazao nam je Petar Boban, predsjednik organizacijskog odbora Prvenstva.

 

TAEKWONDO PRVENSTVO HERCEG BOSNE 2017

 

ORGANIZATOR: TAEKWONDO SAVEZ HERCEG-BOSNE

 

DOMAĆIN ORGANIZACIJE: TAEKWONDO KLUB POSKOK – POSUŠJE

 

POKROVITELJI: OPĆINA POSUŠJE I ŽUPANIJA ZAPADNOHERCEGOVAČKA

 

BROJ KLUBOVA SUDIONIKA: 11

 

BROJ GRADOVA SUDIONIKA: 9

UKUPAN BROJ PRIJAVLJENIH NATJECATELJA: 298

 

UKUPNI POREDAK PRVENSTVA (BORBE+FORME+KICK)
1. POSKOK-POSUŠJE
2. MAGONE-LIVNO
3. CROSTAR-MOSTAR

EKIPNI POREDAK (SPORTSKA BORBA)
1. POSKOK-POSUŠJE
2. MAGONE-LIVNO
3. BUŠKO BLATO-TOMISLAVGRAD

EKIPNI POREDAK (FORME)
1. POSKOK-POSUŠJE
2. MAGONE-LIVNO
3. CROSTAR-MOSTAR

EKIPNI POREDAK (KICK)
1. POSKOK-POSUŠJE
2. CROSTAR-MOSTAR
3. ČAPLJINA

NAJBOLJI BORCI U SPORTSKOJ BORBI:
SENIOR – KARLO GALIĆ (POSKOK-POSUŠJE)
SENIORKA – MIHAELA SENJAK (POSKOK-POSUŠJE)
JUNIOR – HRVOJE MARIJANOVIĆ (CROSTAR-MOSTAR)
JUNIORKA – RUŽICA CRNOGORAC (POSKOK-POSUŠJE)
KADET – TINO ĆURKOVIĆ (BUŠKO BLATO-TOMISLAVGRAD)
KADETKINJA – LUCIJA BRAJKO (ŠUJICA-TOMISLAVGRAD)
MLAĐI KADET – ANDREJ MATIĆ (CROSTAR-MOSTAR)
MLAĐA KADETKINJA – ANA MIŠIĆ (MAGONE LIVNO)
LIMAČ – BORIS GAVRIĆ (POSKOK-POSUŠJE)
LIMAČICA – DARIJA SUČIĆ (BUŠKO BLATO-TOMISLAVGRAD)
NAJBOLJI MUŠKI KICK – BRUNO KNEZOVIĆ (POSKOK-POSUŠJE)
NAJBOLJI ŽENSKI KICK – NIKA ŠUNJIĆ (CROSTAR-MOSTAR)
NAJBOLJI FORMAŠ – MATEJ BEŠLIĆ (POSKOK-POSUŠJE)
NAJBOLJA FORMAŠICA – VERONIKA DOLIĆ (MAGONE-LIVNO)

 

POJEDINAČNI REZULTATI U FORMAMA – TKD POSKOK-POSUŠJE
ZLATNE MEDALJE :
1. MATEJ BEŠLIĆ
2. MARTIN CRNOGORAC
3. DAVID DUMANČIĆ
4. MATE DRAGOJA
5. DANIJEL BOBAN
6. MANDA PEKAS
7. ANELA JUKIĆ
8. MARTINA GRUBIŠIĆ

SREBRNE MEDALJE:
1. IGOR GAVRIĆ
2. IVAN GALIĆ
3. JELENA BAKULA
4. LUCIJA BAŠIĆ

BRONČANE MEDALJE:
1. LUKA LANDEKA
2. ANTE GALIĆ
3. MARKO BAŠIĆ
4. IVA TOMIĆ
5. SARA GRUBIŠIĆ
6. MAGDALENA KVESIĆ
7. ANAMARIJA MARTINOVIĆ
8. MIHAELA SENJAK

 

POJEDINAČNI REZULTATI U SPORTSKOJ BORBI

ZLATNE MEDLJE:
1. BORIS GAVRIĆ
2. NIKOLA PETRIC
3. LUKA KRALJEVIĆ
4. IGOR GAVRIĆ
5. MATEJ BEŠLIĆ
6. PATRIK TOKIĆ
7. KARLO GALIĆ
8. PETRA POLIĆ
9. MARTA GRUBIŠIĆ
10. KLARA GRUBIŠIĆ
11. FILIPA BAŠIĆ
12. IVANA MITAR
13. RUŽICA CRNOGORAC
14. MARIJA CRNOGORAC
15. MIHAELA SENJAK

SREBRNE MEDALJE:
1. NIKOLA KOVAČ
2. LEO JUKIĆ
3. IVAN JANJIĆ
4. ILIJA JUKIĆ
5. MARKO BAŠIĆ
6. DAVID BAŠIĆ
7. MATE DAGOJA
8. DAVID DUMANČIĆ
9. MARKO ĐEREK
10. IVA TOMIĆ
11. RAFAELA ČUTURA
12. JELENA BAKULA

BRONČANE MEDALJE:
1. IVAN ČERKEZ
2. MARKO RAMLJAK
3. STIPE REZO
4. FILIP MILIČEVIĆ
5. NIKOLA KNEZOVIĆ
6. ANTONIO BEŠLIĆ
7. SLAVO JUKIĆ
8. LUKA BAŠIĆ
9. JOSIP MARKIĆ
10. ANAMARIJA MILIČEVIĆ
11. SARA SABLJO
12. ANDREA ĆUK
13. LUCIJA MILIČEVIĆ
14. NIKA REZO
15. ANAMARIA JUKIĆ
16. KLARA GRUBIŠIĆ
17. MAJA MARKIĆ
18. ANTEA BAŠIĆ
19. ANĐELA JURIŠIĆ
20. SARA GRUBIŠIĆ

 

POJEDINAČNI REZULTATI U DISCIPLINI KICK

ZLATNE MEDALJE:
1. BRUNO KNEZOVIĆ
2. JURE ŠIRIĆ
3. FILIPA BAKULA
4. KATA BAGO
5. LANA SABLJIĆ

SREBRNE MEDALJE:
1. ROKO GALIĆ
2. KRISTINA MILAS
3. LEA KVESIĆ
4. LUCIJA BAGO

BRONČANE MEDALJE:
1. LUKA BAŠIĆ
2. MATEJ RAMLJAK
3. KRISTIJAN LOVRIĆ
4. DOMAGOJ KVESIĆ
5. MARKO MARIĆ
6. EANUELA MIKULIĆ
7. ANAMARIJA GAŠPAR
8. LUCIJA OREČ
9. KARLA STIPIĆ
10. GABRIELA KOLOBARIĆ
11. PAOLA RAMLJAK
12. MARTINA GAŠPAR
13. PAOLA SABLJIĆ

 

TAEKWONDO POSKOK POSUŠJE
UKUPNO MEDALJA = 87
ZLATNE = 28
SREBRNE = 18
BRONČANE = 41

UKUPNO PEHARA ZA EKIPNE USPJEHE = 4 (1 MJESTA)
UKUPNO PEHARA ZA POJEDINAČNE USPJEHE = 6

 

300 natjecatelja iz 11 klubova nastupilo na Prvenstvu Herceg-Bosne u taekwondou
300 natjecatelja iz 11 klubova nastupilo na Prvenstvu Herceg-Bosne u taekwondou
300 natjecatelja iz 11 klubova nastupilo na Prvenstvu Herceg-Bosne u taekwondou
Vaše ime
Komentar
 
Hvala na komentaru.
Vaš komentar će biti pregledan od strane administratora.
    Sva prava pridržana  ©  GRUDE.COM  2007-2017
    Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

    Dizajn i programiranje: AVE-Studio