Posušje nezaustavljivo hita Prvoj ligi! Grude remizirale u gostima

Datum objave: 02.04.2018   Broj čitanja: 1230
HŠK Posušje je na Mokrom Docu u 19. kolu Druge lige FBiH – Jug s 2:0 pobijedio NK Troglav, javlja Posusje.net.

Pogotke vrijedne nove pobjede i tri boda postigli su kapetan momčadi Toni Kovač u 33. minuti, te u 88. minuti Jure Glavina.

Oko 30 "Poskoka", navijača Posušja je unatoč hladnom, blagdanskom vremenu bodrilo svoje nogometaše.

Ovom pobjedom Posušje je drugoplasiranom Tomislavu pobjeglo na osam bodova i sve je izglednije kako će nekdašnji premijerligaš u doigravanje za promociju u viši rang.

U Jablanici, Gruđani su vodili od 41. minute pogotkom Braćića, da bi na 1:1 izjednačio Šetka iz jedanaesterca i tako spasio bod Turbini.

Grude su na 11. mjestu s 20 bodova u 18 utakmica.