Gruđankama pobjeda i u Bihaću

Datum objave: 16.04.2018   Broj čitanja: 843
Iz utakmice u utakmicu svoju prigodu odlično koriste Ana Nikić i Anđela Milas te Anđela Boras i Martina Pandža kojima se pridružuju i još mlađe igračice gudske ekipe.

Četvrta utakmica grudske ekipe u samo 6 dana i nakon napornog putovanja do Bihaća počela je ispitivanjem snaga koje je trajalo nekoliko minuta. Nakon toga su Gruđanke krenule sa svojom igrom te pomalo počele stvarati razliku koja se stalno povećavala.

Iako se već u prvom poluvremenu ozlijedila Ana Vrančić, a veći dio utakmice nije igrala ni Amanda Marić koja je dobila neugodan udarac u nos, još jednom su prvakinje pokazale da imaju dosta igračica na koje se mogu osloniti.

Tako je bilo i večeras u Bihaću kad su ove cure odigrale jako dobru utakmicu i do kraja susreta došle do konačnog rezultata 19:38 i na samo jedan mali koračić do novog, četvrtog uzastopnog naslova prvakinja BiH

Za najbolje igračice večerašnje utakmice proglašene su Ana Nikić kod pobjedničke, a Azra Bašanović kod poražene ekipe.

Čestitke curama i trenerici na uvjerljivoj pobjedi i puno sreće u narednom kolu kada dočekuju ekipu ŽRK Goražde u Grudama.

ŽRK Bihać – HŽRK Grude 19:38 (10:18)