Dinamo izbačen iz Lige prvaka u samo dvije minute! Na Maksimiru će se igrati Europska liga

Datum objave: 28.08.2018   Broj čitanja: 1110
45 minuta. Toliko su dobro igrali Young Boysi u 180 minuta dvije utakmice u posljednjem pretkolu Lige prvaka, i ta četvrtina sata je bila dovoljna da se plasiraju u skupine Lige prvaka.

Hajrovićeva stativa iz Švicarske i prečka s Maksimira i dalje se tresu i sada ostaje žal za svim tim promašajima u Švicarskoj kada je trebalo kapitalizirati i završiti utakmicu. U Zagrebu Dinamo je bolje otvorio utakmicu, poveo golom spomenutog Hajrovića i nijednom Švicarci nisu napali modre dečke niti napravili priliku, ali u nastavku utakmice izišla je druga ekipa Young Boysa i igrala je od 45. do 66. minute i to je bilo to za konačnih 1:2. Guillaume Hoarau je zabio prvo iz penala u 64. minuti, onda u 66. i prvi put u povijesti Young Boysi su među 32 najbolje ekipe u Europi. Završilo je ukupno 2:3 za Švicarce.

Dinamo nastavlja sezonu u Europskoj ligi i nakon 50 godina traži proljeće u Europi.